Miks valida Beebiuni unenõustamine?

Läheneme uneprobleemidele terviklikult

Unekool ei ole kõikide uneprobleemide lahendus. Kui päris aus olla, siis see ei ole enamus juhtudel lahenduseks.

Esimene küsimus peaks olema hoopis, kas laps on terve, areneb eakohaselt ja kaaluga muret ei ole? Kuidas söömine edeneb?

Seejärel jõuame une juurde. Eelkõige tuleb üle vaadata magamiskeskkond ja unede ajastamine.

Arvestame pere individuaalsusega

Hindame pere tausta ja iga liikme heaolu – milliseid muutuseid vajatakse, kui kiiresti ja millised lahendused võiksid sobida. Vastus nendele küsimustele võib anda VÄGA erinevaid tulemusi selles osas, mis samme täpsemalt astuda võiks. Ja ka siis on veel igati sobiv poole protsessi pealt otsustada mõne teise lahenduse kasuks. 

Meie praktikas ei ole vastuseks olnud kunagi unekool ehk lapse üksi uinuma jätmine, kui laps vajab toetust. Need pered, kellele unekool sobib, saavad sellega juba ilma meie abita hakkama.

Lähtume kaasaegsest teaduslikust infost

Uuendame enda teadmisi uusimate uuringute põhjal, võttes arvesse nii lapse aju arengut, vihjeid võimalike tervise murede kohta, turvalise magamiskeskkonna rahvusvahelisi soovitusi kui ka juhiseid lapse mitmekesise toitumise kohta.

Puutume päriselt peredega kokku

Me ei jaga vaid teoreetilist materjali, vaid oleme IGAPÄEVASELT peredega kontaktis. Olgu selleks päris elus koduvisiidil lapse paremini magama aitamine, 2-nädalasel unenõustamisel video, kõne ja kirjade teel pere toetamine, ühekordsed suuna näitamised kõnes või grupivestlustes veebiseminaridel. Igal aastal abistame sadu peresid!

Peame oluliseks enda poolt kiiret reageerimist

Ka üks magamata öö on juba liiga palju.
Meie eesmärgiks on pakkuda peredele võimalikult kiiret teenust, et kohe lahenduste suunas liikuda. Seetõttu oleme korraldanud nii, et ootejärjekordasid ei oleks.

Meil on peredelt ainult suurepärane tagasiside

Siit kodulehelt leiate noppeid, mida pered on meie teenuste kohta arvanud. Kinnituseks, et nende taga on päris inimesed, on iga pere isiklikud jagamised nii Facebookis kui ka Googles.

Kui oled lapse une pärast mures või ise kurnatud, oleme hea meelega abiks 🙂 Vaata meie teenuseid või kirjuta 🙂 

Kui sul on meiega varasem kogemus, ootame suurima heameelega ka sinu tagasisidet 🙂

Tags: