Meie põhimõtted

Me armastame imetamist ja me armastame und

Imetamine ja uni

Oleme tulihingelised rinnapiima pakkumise pooldajad, kui lapsevanemal see vähegi võimalikuks osutub ja soovitame seda pakkuda vähemalt kuni lapse 1,5-aastaseks saamiseni. Samal ajal peame lapse arengu seisukohalt ülioluliseks, et ta saaks öösel vähemalt 10h järjestikust und eakohaste toitmiste arvuga. 

Meie eesmärk on leida tasakaal lapse esimesel eluaastal nii vajaliku rinnapiima pakkumise ja kvaliteetse ööune vahel. Oleme veendunud, et üks ei välista teist ja ka lapsevanemal on võimalik lapsega kodus veedetud ajal ennast välja puhata. Me kõik vajame und!

Nutt on kommunikatsiooni viis

Me ei karda nuttu, vaid peame seda lapse viisiks ennast väljendada. Lapsevanemana oleme võtnud oma rolliks turvalise keskkonna loomise, kus kõik emotsioonid on lubatud

Kui laps tuleb oma murega meie juurde, oleme alati valmis teda ära kuulama. Ka lapse uinumistel oleme alati oma tuge pakkunud, kui ta on seda vajanud ning võtnud arvesse ka lapse vanusest tingitud iseärasusi. 

Samas mõistame ka neid lapsevanemaid, kelle jaoks nutvale lapsele toeks olemine on keeruline. Oluline on leida lahendused, mis sobivad kõikidele pereliikmetele ja oleme suurima hea meelega sellel teekonnal peredele toeks.

Lapse nutt ja uni

Ei ole õiget ega vale

Personaalne nõustamine

Meie eesmärk ei ole õpetada peredele, kuidas last õigesti magama panna. Lähtume pere eesmärkidest ja aitame teha informeeritud otsuse, kuidas soovitud tulemusteni jõuda.

Seni, kui teie perel beebi unega probleemi ei ole, ongi kõik hästi. Kui aga tunned, et endal ei ole enam jaksu või beebi on enamuse ajast väsinud, on aeg teha muudatusi.

Ja mõnikord on lihtsalt vaja kellegagi rääkida ♥

MEIE VÄÄRTUSED

Hooliv

Ei ole ühte õiget viisi, kuidas, kus ja millal lapsed peaksid magama.
Peame oluliseks arvestada iga pereliikme individuaalsete vajaduste ja soovidega.

Professionaalne

Oleme koolitatud beebide ja väikelaste unenõustajad.
Aitame igal aastal sadadel peredel saada rohkem ja rahulikumat und

Kiire

Ka üks magamata öö on juba liiga palju. Meie eesmärgiks on pakkuda peredele võimalikult kiiret teenust, et kohe lahenduste suunas liikuda